Líčenie

 nájdených produktov

A-Derma Original Care balzam na pery v tyčinke

Balzam na pery A-Derma Original Care je nevyhnutným pomocníkom v starostlivosti o citlivú pleť pier vo všetkých ročných obdobiach. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje poskytuje suchým perám okamžitú úľavu napravuje popraskané pery Použitie:Naneste na pery kedykoľvek počas dňa podľa potreby.

0
0 recenzií

Académie Scientifique de Beauté All Skin Types krémový korektor proti kruhom pod očami

Korektor Académie Scientifique de Beauté All Skin Types zamaskuje všetky nedokonalosti pleti a dodá vašej tvári bezchybný vzhľad. Vlastnosti: krémová textúra redukuje nedokonalosti pleti rozjasňuje pleť Použitie:Naneste korektor v tenkej vrstve priamo na postihnuté miesto.

0
0 recenzií

Académie Scientifique de Beauté Bronzécran zmatňujúci tónovací krém SPF 6

Tónovací krém Academie Bronzécran pleť hydratuje, zjednocuje a zanecháva ju prirodzene krásnu. Vlastnosti: dodáva pleti potrebnú hydratáciu poskytuje ochranu pred slnečným žiarením zjednocuje farebný tón ľahko sa aplikuje aj roztiera Použitie:Naneste na čistú pleť a dôkladne rozotrite.

0
0 recenzií

Académie Scientifique de Beauté Make-up Multi-Effect tónovací krém pre perfektnú pleť

Tónovací krém Academie Make-up Multi-Effect pleť hydratuje, zjednocuje a zanecháva ju prirodzene krásnu. Vlastnosti: dodáva pleti potrebnú hydratáciu zjednocuje farebný tón Použitie:Naneste na čistú pleť a dôkladne rozotrite.

0
0 recenzií

Académie Scientifique de Beauté Make-up Regenerating tekutý make-up s hydratačným účinkom

Make-up Académie Scientifique de Beauté Make-up Regenerating zjednotí odtieň vašej pleti a zakryje jej drobné nedokonalosti. Vlastnosti: dlhotrvajúci efekt zjednocuje farebný tón pleti hydratuje vyhladzuje povrch pleti rozjasňuje pleť Použitie:Jemnými ťahmi aplikujte make-up na tvár. Buď prstami, hubkou alebo štetcom rovnomerne a dôkladne rozotrite.

0
0 recenzií

ACM Dépiwhite M tónovací ochranný krém SPF 50+

Tónovací krém ACM Dépiwhite M dodá vašej pleti potrebnú dávku hydratácie a zároveň zakryje jej prípadné nedokonalosti. Vlastnosti: chráni kožu pred UVA aj UVB žiarením ľahko kryje pupence a ďalšie nedokonalosti pleti zjednocuje farebný tón zabraňuje nerovnomernej pigmentácii pleti Použitie:Naneste každé ráno na čistú pleť tváre a dôkladne rozotrite.

0
0 recenzií

Aēsop Skin Rosehip Seed zjemňujúci krém na pery

Špeciálna starostlivosť o pery Aēsop Skin Rosehip Seed zaistí, že budú vaše pery ešte krajšie. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje zanecháva pery hebké a jemné Použitie:Naneste na pery kedykoľvek počas dňa podľa potreby.

0
0 recenzií

Alcina Age Control vyhladzujúci make-up pre mladistvý vzhľad

Make-up Alcina Age Control zjednotí odtieň vašej pleti a zakryje jej drobné nedokonalosti. Vlastnosti: vyhladzuje povrch pleti rozjasňuje pleť zanecháva pleť pružnú a jemnú revitalizuje Použitie:Make-up naneste na všetky základné body tváre, čelo, líca a bradu.

0
0 recenzií

Alcina Brilliant viacfarebná lícenka

Lícenka Alcina Brilliant dodá vašej pleti zdravý, svieži a prirodzený vzhľad. Vlastnosti: rozjasňuje dodá lícam zdravú farbu zvýrazňuje rysy tváre umožňuje kombináciu odtieňov Použitie:Nanášajte na líca pomocou širokého štetca a rozotrite dostratena.

0
0 recenzií

Alcina Decorative krémové očné tiene v ceruzke

Očné tiene Alcina Decorative Decorative vám umožnia vytieňovať viečka podľa vašich predstáv a dodajú každému líčeniu nový rozmer. Vlastnosti: má dlhotrvajúcu výdrž vytvorí prirodzené líčenie očí nezlieva sa v záhyboch viečka ľahko sa nanáša Použitie:Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

0
0 recenzií

Alcina Decorative Age Control make-up pre rozjasnenie pleti s liftingovým efektom

Make-up Alcina Decorative Age Control zjednotí odtieň vašej pleti a zakryje jej drobné nedokonalosti. Vlastnosti: vyhladzuje povrch pleti zanecháva pleť pružnú a jemnú zjednocuje farebný tón pleti jednoduchá aplikácia Použitie:Make-up naneste na všetky základné body tváre, čelo, líca a bradu.

0
0 recenzií

Alcina Decorative Amazing Lash predlžujúca riasenka

Maskara Alcina Decorative Amazing Lash dodá vašim riasam maximálnu dĺžku aj neskutočný objem. Vlastnosti: predĺži dĺžku rias úžasne natočí riasy nezlepuje riasy rýchlo a ľahko sa aplikuje Použitie:Maskaru nanášajte jemnými ťahmi na riasy od korienkov až ku končekom. Pre väčšie zvýraznenie aplikujte viac vrstiev.

0
0 recenzií

Alcina Decorative Cover Coat korektor

Korektor Alcina Decorative Cover Coat zamaskuje všetky nedokonalosti pleti a dodá vašej tvári bezchybný vzhľad. Vlastnosti: rozjasňuje pleť redukuje nedokonalosti pleti má ľahkú textúru, ktorá nezvýrazňuje vrásky ľahko sa aplikuje Použitie:Nanášajte prstom alebo praktickým aplikátorom na rôzne nedostatky svojej pleti. Naneste korektor v tenkej vrstve priamo na postihnuté miesto. Tmavšie odtiene nanášajte na priehlbine v […]

0
0 recenzií

Alcina Decorative Intensive Kajal ceruzka na oči

Očné linky Alcina Decorative Intensive Kajal podčiarknu a zvýraznia každé líčenie a zaistia vám zvodný pohľad. Vlastnosti: vytvorí atraktívny dramatický vzhľad vytvorí silnú aj slabú linku sýta a intenzívna farba ľahko sa aplikuje – hodí sa aj pre začiatočníkov Použitie:Nakreslite jemným ťahom linku na viečko. Nechajte zaschnúť.

0
0 recenzií

Alcina Decorative Matt Sensation kompaktný púder a make-up v jednom

Make-up Alcina Decorative Matt Sensation zjednotí odtieň vašej pleti a zakryje jej drobné nedokonalosti. Vlastnosti: prekrýva nedokonalosti pleti a zjednocuje jej odtieň zmatňuje pleť výborná krycia schopnosť dodáva ilúziu dokonalej pleti Použitie:Make-up naneste na všetky základné body tváre, čelo, líca a bradu. Nanášajte púder na tvár štetcom na zmatnenie pleti alebo fixáciu make-upu. Pokiaľ chcete […]

0
0 recenzií

Alcina Decorative Natural Look riasenka pre prirodzený vzhľad

Maskara Alcina Decorative Natural Look dodá vašim riasam maximálnu dĺžku aj neskutočný objem. Vlastnosti: výrazne riasy zahustí zvýrazní tvar očí rýchlo a ľahko sa aplikuje má dlhotrvajúci efekt Použitie:Maskaru nanášajte jemnými ťahmi na riasy od korienkov až ku končekom. Pre väčšie zvýraznenie aplikujte viac vrstiev.

0
0 recenzií